+90 312 398 01 81
TREN

Ana

Sayfa

YG Test Laboratuvarıİletişim
Çevre Raporu

Hakkımızda

Çevre Raporu

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ  A.Ş. çevre boyutları , tüm faaliyetlerimiz ve bu faaliyetler için kullanılan hammaddeler , faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkan atıklarımız, kullanılan kaynaklar, kullanılan makina teçhizat ve bunların bakım onarımları, tedarikçi ve taşeronlarımızın faaliyetleri, tüm ofis faaliyetlerimiz ve kullandığımız kaynaklar temel alınarak belirlenir.

Belirlenen çevre boyutlarının Çevre Politikamız, Çevre hedeflerimiz, tabi olduğumuz yasal gereklilikler ve miktar açısından değerlendirmeleri yapılır ve sonuçta önemli çevre boyutlarımız belirlenir.

Atık veya artıkların havaya, suya veya toprağa herhangi bir şekilde deşarjı, bulaşması ve/veya dökülmesi EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ  A.Ş. için en önemli çevre Boyutudur. Bu durumun engellenmesi, ortadan kaldırılması ya da etkisinin en aza indirilmesi için gerekli olan tüm faaliyetler başlatılmış ve sürdürülmektedir.

Kimyasallar, atık ve artıkları ile ilgili tüm taşıma depolama, oluşabilecek acil durumlarda nasıl davranılacağı ve bertaraf yöntemleri ise  bunlarla ilgili yönetmeliklere göre hazırlanmış dokümanlar ile tanımlanmıştır.

Balıkhisar Mahallesi, Köyiçi Kümeevleri No: 574, Akyurt, 06750 Ankara - Turkey
(+90) -312 -398 -0181
(+90) -312 -398 -0474
emek@emek.com.tr
http://www.emek.com.tr
Yararlı Linkler
Şirket Profili Kurumsal Kimlik Temsilcilikler Teklif İsteme Formu KVKK Başvuru Formu Basın Odası İletişim
Hakkımızda

Emek bağımsız, uluslararası çalışan bir ölçü transformatörleri üreticisidir.

Güvenilir ve yüksek kalitede ürünleri yerel ve uluslararası laboratuvarlarda defalarca test edilmiştir. Deneyimi yarım asırdır sistemde çalışan transformatörler ile sağlamlaşmış, her geçen gün kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Copyright © 2020. Emek.com.tr All rights reserved.